Reklaamkleebised.

Autokleebised

Sõiduki kleepimisvõimalused on piiramatud: pisikesest logost kuni auto värvi muutmiseni välja. Disainitud kleebiskile paigaldatuna liiklusvahendile on väga efektiivne reklaam teie ettevõttele. Kleebiseid on nii lühiajalisi (nt kampaaniateks) kui ka pikaajalisi (püsiliimiga). Klaasile kleepimiseks kasutatakse nn. One Way Vision kilet (perfokilet), mis on aukudega ja paistab seestpoolt vaadates läbi.

Kristall/mullikleebised

Tegemist on tavalise kleebisega, mis on kaetud spetsiaalse vedela ainega ehk polüuretaaniga mille tulemusel tekib visuaalne mulliefekt.

Silmapaistev võimalus muuta oma logo tootel märgatavaks.  Kerge paigaldada, kasutamisel vastupidav, sobiv kasutada nii sise- kui ka välitingimustes.

Küsi hinnapakkumist reklaamkleebistele!

1 + 0 = ?

Magnetkleebised

Magnetkleebist -reklaami on võimalik paigaldada ja eemaldada täpselt siis, kui selleks on parasjagu vajadust. Võimalik on saada vastavalt soovile ja kujule kleebiseid. Magnetkleebis sobib paigaldamiseks metallpindadele.
Saadaval on 0,5 ja 0,85mm paksuses magnetit.

Etiketi- ja tootekleebised

Toodame erinevaks otstarbeks laias valikus kleebiseid: kaupade tõlkeetikette, toodete silte, kampaaniate etikette, toodete markeerimiskleebiseid, hoiatussilte, välitingimustesse veekindlaid kleebiseid, läbipaistvaid kleebised. Võimalused on piiramatud.